Swimmer Backpack PRO

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

Bądź Pro nie tylko w wodzie

ProSwimmer Space Backpack to profesjonalny plecak pływacki, który zorganizuje i pomieści sprzęt każdego pływaka lub trenera a to dopiero początek.

Idealnie zgrany z naszym siatkowym plecakiem na sprzęt pływacki (ProSwimmer Mesh Backpack)

Łatwy dostęp od góry do komory głównej, do której wkładamy cały siatkowy plecak ze sprzętem CP22TSSE_L
Ten plecak dostarcza sprzęt w miejsce pływania. W połączeniu z naszym poncho do przebierania oraz szybkoschnącym ręcznikiem staje się przenośną szatnią/ przebieralnią.

Stworzony przy pomocy najlepszych pływaków na świecie

Do projektowania produktów z serii SWIMM zaprosiliśmy najlepszych pływaków na świecie.  Dzięki nim udało nam się stworzyć możliwie najbardziej praktyczny produkt dla pływaków na rynku. Nasz team projektowy ma również doświadczenia z produkcji najtrwalszych motocyklowych toreb na świecie opracowanych dla marki DEEMEED. Produkty te cechują się możliwie najtrwalszymi rozwiązaniami.

Nigdy więcej nie zmocz swoich rzeczy – kieszeń DryCell –

Profesjonalista potragi oddzielić życie prywatne od treningów a nasz plecak potrafi oddzielić rzeczy suche od mokrych. Zaprojektowaliśmy kieszeń DryCell, która rozdzieli Twoje mokre rzeczy od suchych. Unikalny kształt zamka i jej pojemość (pomieści ręcznik, klapki buty itd.) ułatwiają dostęp zarówno do suchych i mokrych rzeczy. 
W dnie znajduje się komora na mokre rzeczy, wodoodporna do środka, do której jest dostęp z zewnątrz poprzez otwieraną na zamek wentylowaną z zewnątrz plecaka kieszeń. Kieszeń DryCell można również złożyć i wykorzystać pełną pojemność plecaka.

Bądź zorganizowany jak Pro. Uwolnij swój umysł o myśleniu gdzie to jest i gdzie to schować..

Powyżej jest kieszeń organizer z przegródkami na akcesoria. Na jednym boku na zewnątrz znajduje się podwójna kieszeń na bidony, z drugiej strony zamykana na zamek wentylowana kieszeń np. na szampony lub inne rzeczy z szybkim dostępem. Pod spodem klapy komory głównej znajduje się zamykana na zamek kieszonka siatkowa na portfel, telefon lub inne kosztowności. 
Obciążony plecak będzie się wygodnie nosić dzięki wygodnym ergonomicznym szelkom. Plecy i szelki wykonane są z tkaniny dystansowej umożliwiającej swobodną wentylację. 

Rozmiar perfekcyjny na basen i outdoor

Pojemność 35 l jest najbardziej optymalna.  Nasza kieszeń DryCell może być złożona – dlatego w przeciwieństwie od plecaków na rynku możesz wykorzystać całą dostępną przestrzeń.  Dodatkowo elastyczna konstrukcja powoduje, że bez problemu wejdzie do każdej szafki na basenie.
Cel: ktoś kto używa ten plecak ma się czuć jak profesjonalny pływak

Stań się bardziej widoczny i rozpoznawalny 

Jadąc na zawody czy prowadząc zajęcia nie zostaniesz niezauważony. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy projekt i nadrukujemy indywidualne imiona / nazwiska / ksywy plecaku. Plecak będzie w kolorystyce Twojej marki osobistej lub klubu. Możemy umieścić również polską flagę oraz logo klubu. Dodatkowo z plecakiem możesz zamówić personalizowane poncho oraz szybko schnący ręcznik dzięki którym zrobisz furorę na pływalni.
Obsługujemy również kluby sportowe, dla których wykonujemy personalizowane plecaki dla każdego zawodnika oddzielnie. W ten sposób wzmacniamy wizerunek klubu sportowego a zawodnicy identyfikują się marką.

Zalety plecaka:

Porównanie plecaka swim z normalnym plecakiem? Po co mi plecak SWIM PRO?
  • oddzielona sucha przestrzeń od mokrej
  • wypełniona przestrzeń mokra oddziela suchą przestrzeń od dna – wszystkie kieszenie też są wyżej, twoje rzeczy izolowane są od mokrego podłoża na basenie
  • oszczędzasz czas – wszystko masz dobrze zorganizowane – każda kieszeń ma swoje przeznaczenie.
  • Możliwość personalizacji górnej klapy plecaka, gdzie można zawrzeć: logo klubu / flaga kraju / imię i nazwisko ew. dane kontaktowe
  • 5 letnia gwarancja (realizowana w Polsce)
    • wykonany z materiału Cordura
    • zamki YKK
CP22SBP_L:
Date:
Zamknij
DO GÓRY
Zamknij

Masz pomysł? My wprowadzimy go w życie!