Maseczka ochronna z własnym designem i logo

Maseczka ochronna

Maseczka ochronna z możliwością zaprojektowania  własnego  design ‘u i logo.
Maseczki wielorazowego użytku nie tylko są podstawowym środkiem ochrony, ale również dobrze i stylowo wyglądają, zapewniając komfort klientowi.
Materiał zewnętrzny: Poliester 80%, Bawełna 20%
Materiał wewnętrzny: Flizelina medyczna o gramaturze 60g/m2.
Produkt w całości wykonany w Polsce.

Problem

Panująca sytuacja na świecie sprawiła, że maseczki stały się nieodłącznym elementem naszej codziennej stylizacji. Z czasem jednak zaczął się trend na kolorowe maseczki z napisem lub wzorem. Problemem było zmierzyć się z tym wyzwaniem, aby zadowolić klienta i wyprodukować produkt, który będzie nie tylko ładnie wyglądać, ale także służyć.

Rozwiązanie

Nasz zespół opracował produkt, który sprostał wszelkim oczekiwaniom klienta. Stworzyliśmy maseczkę ochronną z możliwością zaprojektowania  własnego  design ‘u i logo. Maseczki wielorazowego użytku nie tylko są podstawowym środkiem ochrony, ale również dobrze i stylowo wyglądają, zapewniając komfort klientowi. Produkt w całości wykonany w Polsce.

Zobacz co mówią klienci

Czapeczki firmowe to strzał w 10. Widać nas z daleka a na robotach nikt nie pomyli mojego pracownika. Traktują nas wreszcie jak przystało na firmę z takim doświadczeniem.

Tomek Marel Właściciel

Przygotowane dla mnie produkty - to zestaw czapka + komin w wersji zimowej. Kolorystyka i jakość materiału są obłędne. Teraz jak odwiedzam klienta - to każdy zwraca uwagę. The best.

Artur Wagnerowski Właściciel

Chłopaki - chylimy czoła. Torba prześcignęła nasze oczekiwania.

Kacper Budnik CEO

Rządzicie! Jesteśmy zaskoczeni wysoką jakością. Produkty są dosłownie piękne - po prostu chce się je nosić.

Date:
Zamknij
DO GÓRY
Zamknij

Masz pomysł? My wprowadzimy go w życie!