Dedykowane maseczki z logo

Problem

Zwykła, przeciętna maseczka w dodatku jednorazowego użycia to problem wielu klientów. Obecnie produkty te są uważane jako jedne z najbardziej potrzebnych, służących do przemieszczania się. To nie jedyny problem jaki powstał wśród klientów. Następnym problemem była zyskująca coraz większą popularność maseczka wielorazowego użytku wraz z kolorem. Nie każdy jednak chciał kupować te same wzory, kolory, rozmiary.

Rozwiązanie

Maseczka ochronna z możliwością zaprojektowania własnego design ‘u i logo. Spersonalizowane maseczki sprawiają, że klienci czują się nie tylko bezpiecznie, lecz także stylowo i komfortowo. Maseczki wielorazowego użytku wykonane są  z wysokiej klasy materiału. Materiał zewnętrzny: Poliester 80%, Bawełna 20%. Materiał wewnętrzny: Flizelina medyczna o gramaturze 60g/m2 Produkt w całości wykonany w Polsce.

Zobacz co mówią klienci

Czapeczki firmowe to strzał w 10. Widać nas z daleka a na robotach nikt nie pomyli mojego pracownika. Traktują nas wreszcie jak przystało na firmę z takim doświadczeniem.

Tomek Marel Właściciel

Przygotowane dla mnie produkty - to zestaw czapka + komin w wersji zimowej. Kolorystyka i jakość materiału są obłędne. Teraz jak odwiedzam klienta - to każdy zwraca uwagę. The best.

Artur Wagnerowski Właściciel

Chłopaki - chylimy czoła. Torba prześcignęła nasze oczekiwania.

Kacper Budnik CEO

Rządzicie! Jesteśmy zaskoczeni wysoką jakością. Produkty są dosłownie piękne - po prostu chce się je nosić.

Zamknij
DO GÓRY
Zamknij

Masz pomysł? My wprowadzimy go w życie!